Увійти на сайт
Логотип
Клієнтам

Функціональний сайт може бути швидким — доведено «Мегатрейд»

Повернутися до списку

megatreyd1.png

Про компанію

Компанія «Мегатрейд» – найбільший український ІТ-дистриб'ютор, який постачає обладнання для створення інфраструктурних і телекомунікаційних рішень. Вона працює з 1996 року і співпрацює з провідними виробниками мережевого обладнання, систем зберігання даних і програмного забезпечення: Alcatel-Lucent, ZyXEL, Cisco, Hitachi, Panasonic, Bosch, Microsoft, а також десятків інших брендів.

У «Мегатрейд» 3 офіси в різних частинах світу, де працюють понад 140 співробітників і більше 800 компаній-партнерів.


Перехід до сучасності

Колишній корпоративний сайт компанії вже не міг впоратися із необхідними завданнями. Він мав набір серйозних проблем, які забирали у персоналу багато часу. По-перше, це незручна адміністративна панель для редагування контенту, яка вимагала спеціальних навичок. По-друге, дизайн сайту не був адаптивним. Він не підтримував можливості сучасних гаджетів: планшетів і смартфонів, а дозволяв комфортно працювати тільки на стаціонарному комп'ютері. Однією з базових проблем була відсутність інтеграції бази даних з 1С, в якій зберігається вся інформація про продукцію, ціни і партнерів.

Всі ці фактори змусили «Мегатрейд» перейти на іншу платформу і оновити свій онлайн-ресурс.

Перед розробниками керівництво компанії поставило завдання створити презентабельний, сучасний і зручний b2b-майданчик, де буде розміщуватися вся необхідна інформація для партнерів, особистий кабінет для комфортного оформлення замовлення і швидких комунікацій, і функціональний каталог, за допомогою якого користувачі зможуть швидко і просто купувати. Новий сайт має розповідати про продукцію, привертати увагу клієнтів і сприяти іміджевому просуванню.


Вибір платформи

Проектна група «Мегатрейд» відібрала кращі українські студії з веб-розробки для свого проекту. В обговоренні з ними прийшли до висновку, що найбільше новим вимогам щодо розробки онлайн-ресурсу відповідає платформа «Бітрікс24: Управління сайтом». Чим вона зацікавила компанію? 
  • Надійність. При підписці оновлення, що стосуються безпеки, доступні безкоштовно.
  • Технічна підтримка. Це перевага комерційної системи управління сайтом.
  • Інтеграція з іншими системами і ПЗ. Залежно від розв'язуваної задачі, можна використовувати відповідні модулі по інтеграції з іншими програмами. Є імпорт даних в стандартних форматах: XML, CommerceML, CSV, Excel та інших.
  • Велика кількість розробників. Завжди можна знайти фахівця, який розбирається в «Бітрікс24». Якщо не сподобається працювати з якоюсь студією, то можна буде її легко змінити на іншу, яка доробить роботу.
В якості інтегратора «Мегатрейд» обрало студію WebVision, яка мала великий досвід реалізації подібних проектів. Вона і взялася за оновлення megatrade.ua.


Приємні оновлення

Інтеграція з базою 1С

Це одне з головних завдань, яке вдалося вирішити за допомогою «Бітрікс24» – це інтегрувати базу даних 1С. Це полегшило роботу менеджерам, оскільки вся інформація щодо продукції, цін, партнерів міститься саме в ній. Цінники складні, і раніше персоналу доводилося витрачати багато часу на ручне введення. Тепер розстановка цін на продукцію на сторінках порталу значно спростилася – знижки на сайті оновлюються автоматично, наявність товару видно всім партнерам.

«Особистий Кабінет»

Ця функція дозволила значно спростити комунікації з безліччю партнерів. У «Особистого кабінету» насичений, але зрозумілий користувачеві інтерфейс, який допомагає в режимі реального часу отримувати інформацію про акції, залишки і знижки, історію замовлень, статус покупок, бачити історію листування з менеджерами і т. д. 

megatreyd3.png

Унікальний каталог продукції

Оскільки «Мегатрейд» – міжнародна компанія, якій важливо, щоб її продукцію можна було замовити з будь-якої точки світу. І в цьому багато що залежить від зручності каталогу продукції. На оновленому сайті він структурований так, як його краще розуміє цільова аудиторія: системні інтегратори, реселери, сервіс-провайдери і просто звичайні люди. 

megatreyd2.png

Швидкість завантаження

Оскільки сайт працює по всьому світу, то швидкість роботи з ним повинна бути максимальною. І тепер сторінки megatrade.ua завантажуються всього за 0,7 секунд – це дуже хороший показник для сайту з такою функціональністю. При цьому «Бітрікс24» дозволяє відстежувати швидкість роботи сайту для відвідувачів.

Адаптивність

Не кожен веб-сайт можна легко адаптувати під маленький екран мобільного пристрою, а онлайн-ресурс з таким величезним обсягом інформації, як в «Мегатрейд» – тим паче. Але команді WebVision це вдалося зробити. Тепер megatrade.ua легко і красиво адаптується під екран будь-якого гаджета.


Відгук замовника про платформу:

Про замовника

Компанія «Мегатрейд» – найбільший український ІТ-дистрибутор, який спеціалізується на проектному забезпеченні всього комплексу обладнання для створення ЦОД, інфраструктурних і телекомунікаційних рішень.


Про розробника

Компанія WebVision – це команда професіоналів, яка протягом довгого часу розробила велику кількість проектів. В їх портфоліо – проекти для великих компаній російського, українського та зарубіжного ринку. «Ми любимо і вміємо створювати сайти. Сайти, які приносять нашим клієнтам нові можливості в мережі Інтернет"» - говорить Юрій Уханов, директор WebVision. .