Увійти на сайт
Логотип
Клієнтам

RedLip: адаптивний інтернет-магазин за 50 днів

Повернутися до списку


Про проект

Компанія «RedLip» працює на ринку біжутерії вже більше 5 років. Як і вся Fashion-індустрія, він дуже конкурентний і схильний до частих змін трендів. Це робить галузь досить ризикованою для інвестицій, але завдяки професіоналізму, корпоративним стандартам і високому рівню комунікації з партнерами «RedLip» вдається утримувати лідируючу позицію протягом декількох років. Партнерська мережа налічує понад 50 роздрібних компаній в Україні і щодня поповнюється великими торговими мережами. Серед них і два лідери ринку флеш-сейлз – ModnaKasta і Leboutique.
redlip1.png

Чому «Бітрікс24»

Перед командою розробників Lenal було поставлено мету: створити інтернет-магазин, який зміг би конкурувати з лідерами ринку в своїй ніші, при цьому замовник висунув ряд побажань по проекту:
 • Синхронізація з програмою «Бітрікс24: Бухгалтерія»;
 • Оплата кредитними картками;
 • Інтеграція з «Бітрікс24»;
 • Висока швидкість завантаження сайту;
 • Адаптивний дизайн;
 • Інтеграція SEO-інструментів для вдалого просування.
Максимально відповідною платформою стала «Бітрікс24: Управління сайтом» в редакції «Бізнес». При виборі платформи для розробки ключовими факторами стали не великий функціонал коробкової версії, а екосистема платформи, яка дозволяє об'єднати в один робочий простір інтернет-магазин, склад продукції і менеджерів з продажу.

«Ми поставили завдання запустити проект протягом 50 днів. Потрібно сказати, що хлопці відмінно впоралися і сайт був готовий до роботи раніше обумовленого терміну, – коментує Андрій Дорош, директор інтернет-магазину «RedLip». – Дуже задоволений проведеною експертизою нашого запиту і якістю проектної документації. Ми детально опрацювали концепцію проекту, узгодили бізнес-процеси, пов'язані з інтернет-торгівлею всередині компанії. Оскільки інтернет-торгівля – новий напрямок для нашої компанії, ми відчули підтримку і всебічну допомогу від LENAL. Після першої ж презентації можливостей платформи «Бітрікс24: Управління сайтом» і «Бітрікс24» питання про вибір вже не стояло».


Хід проекту

redlip2.png

 Швидкість завантаження картки товару також оптимізована під інтернет будь-якої якості.

redlip3.png

Інтеграція з «Бітрікс24»: облаштовуємо робоче місце менеджера з продажу

Створення зручного робочого місця для менеджера – це одне з найважливіших завдань проекту. Потрібно було обмежити доступ до адміністративної панелі сайту, при цьому надати всю необхідну інформацію для здійснення угоди.

Спочатку розглядалися два варіанти: розробити окремий інтерфейс для управління замовленнями з розмежуванням прав доступу або інтегруватися з «Бітрікс24». Вивчивши вимоги до інтерфейсу для менеджера, замовник прийняв рішення про використання «Бітрікс24». Функціонал, який став ключовим для прийняття рішення: 
 • облік і ведення лідів;
 • телефоніяя;
 • автоматизація бізнес-процесів;
 • облік робочого часу;
 • екстранет
 • система доступів.

Відгук замовника про проект

Плани на найближче майбутнє

У планах компанії розробити мобільну версію сайту і надати можливість своїм клієнтам робити покупки зі своїх улюблених гаджетів. А для власників проекту – це контроль робочих процесів абсолютно на іншому рівні: з будь-якого місця, де є інтернет.


Про замовника

Компанія «RedLip» є великим імпортером біжутерії та прикрас. Компанія має понад 50 партнерів, які реалізують продукцію компанії на всій території України. Також компанія має ряд власних брендів, асортимент яких буде розширюватися.

Про розробника

Студія Lenal займається розробкою індивідуальних рішень для кожного виду бізнесу: сайт-візитівка, корпоративний сайт, промо або ж інтернет-магазин. Спеціалізується на комплексних рішеннях для інтернет-рітейлу, а також на аналітиці та рекламі. Студія є «Лідером якості впровадження» за підсумками 2014 року.