Увійти на сайт
Логотип
Клієнтам

Поговоримо про клієнтський сервіс?

26 січня 2022
Привіт! Поговоримо про клієнтський сервіс?

Коли конкуренція зашкалює, лише якісна робота з клієнтами допоможе бізнесу втриматися на плаву. Посмішка, турбота та бажання чути клієнта — складові, які зроблять з вашої компанії lovemark.

А більше про клієнтський сервіс розповів Дмитро Деркач на нашому YouTube-каналі!

​​
50% всього класного, що є у «Планета Кіно» зараз, з'явилося завдяки клієнтам, — стверджує Дмитро Деркач, співвласник мережі кінотеатрів «Планета Кіно», попкорну Pumpidup та IT-компанії iwis.

Скарга — це подарунок. У вас не вийде побудувати класний сервіс не розвиваючи бренд. Збирайте зворотний зв'язок, аналізуйте все-все, що про вас говорять клієнти, беріть найкисліші лимони їхніх болей та перетворюйте їх на лимонад :)

Наразі Дмитро бере участь у стратегічному розвитку «Планети Кіно» та керує напрямками маркетингу, сервісу і HR. Він завітав на нашу онлайн-конференцію «Анатомія змін: Новий погляд. PRO розвиток бізнесу в 2022 році» та розказав про основні складові, які допомагають покращити клієнтський сервіс і створити lovemark:

  1. Побудова крутого продукту, який постійно покращується

  2. Диджиталізація та автоматизація внутрішніх і зовнішніх процесів

  3. Побудова креативних комунікацій через знання про компанію

  4. Системна робота над задоволеністю клієнтів

Та ще дещо, про що Дмитро розповів вже під час виступу. Ходімо дивитися разом?


Підписуйтеся на канал, адже тут на вас чекають цікаві доповіді з наших конференцій, навчальні вебінари, презентації нових продуктів, відеозвіти подій та надихаючі історії успіху.


Читайте також