Логотип
Клієнтам

Безготівковий розрахунок

Цей спосіб оплати доступний як для фізичних, так і для юридичних осіб. Після заповнення і підтвердження замовлення, ви отримаєте рахунок-оферту з усіма реквізитами, яку можете роздрукувати для наступної оплати в будь-якому комерційному банку.

Оплата за допомогою платіжних карт Visa і MastercardЦей спосіб оплати доступний для фізичних осіб. Для захисту платежів використовується технологія 3-D Secure, яка лежить в основі програм Verified by Visa і MasterCard SecureCode. Вона гарантує покупцю та продавцю повну безпеку операцій. Наш банк-еквайєр має сертифікат PCI DSS Compliance, що підтверджує повну відповідність системи обробки платіжних карт банку вимогам стандарту безпеки міжнародних платіжних систем PCI DSS.

Після заповнення і підтвердження замовлення ви будете перенаправлені на захищену сторінку веб-сайту банку, де і вкажете реквізити картки для оплати, при цьому обмін інформацією буде проведений за допомогою промислових форматів шифрування.

Оплата за допомогою платіжної системи Platon

Цей спосіб оплати доступний для фізичних осіб. Високий рівень безпеки забезпечується технологією OTP (One-time Password). Надійність і безпека прийому платежів підтверджена міжнародними сертифікатами Verified by Visa і MasterCard SecureCode. «Приватбанк» забезпечує цілодобовий моніторинг платежів клієнтів в режимі реального часу.

Після заповнення і підтвердження замовлення ви будете перенаправлені на захищену сторінку веб-сайту сервісу Platon, де і вкажете реквізити картки або внутрішнього рахунку для оплати.

Оплата за допомогою системи миттєвих інтернет-розрахунків «WebMoney Transfer»

Цей спосіб оплати доступний для фізичних осіб. Після заповнення і підтвердження замовлення ви будете перенаправлені на захищену сторінку веб-сайту системи миттєвих інтернет-розрахунків «WebMoney Transfer», де і вкажете реквізити свого гаманця для оплати.