Логотип
Клієнтам

Хостинг для продуктів «Бітрікс24»

Для розміщення сайтів на платформі «Бітрікс» підходить будь-який хостинг, який відповідає технічним вимогам продукту.

Рівень компетенції «Рекомендований хостинг» присвоюється тим хостинг-партнерам, чиї тарифи стабільно забезпечують високу продуктивність проектів, розроблених на платформі «Бітрікс».

Рейтинг «Рекомендованих хостингів» складається з трьох незалежних категорій:

  1. Віртуальний (shared) хостинг. Все системне адміністрування здійснюється силами хостинг-провайдера. На одному фізичному сервері розміщуються різні проекти, системні ресурси так чи інакше розподіляються між ними. Найбільш простий і доступний варіант розміщення для невеликих і середніх проектів.
  2. VPS. Віртуальний виділений сервер. Деякі гарантовані системні ресурси, повні права доступу (root). Адміністрування здійснюється власними силами клієнта. Хороше рішення для тих проектів, які вже "переросли" можливості та ресурси віртуального хостингу.
  3. Віртуальні машини. Схожі на VPS. Більш точно і повно гарантуються виділені ресурси (порівняно з VPS). Максимально близькі до наступного варіанту розміщення власного сервера.

Фахівцями компанії «Бітрікс24» підготовлений список рекомендацій для хостерів по налаштуванню і забезпеченню найбільш ефективної роботи веб-серверів. У рейтингу тарифних планів хостинг-провайдерів, що враховує всі важливі показники, легко вибрати оптимальний варіант. Позиція в рейтингу абсолютно прозора. Кожному хостеру присвоюється індекс, який залежить від продуктивності, ціни, наявності тестового періоду та спрощеного встановлення через bitrixsetup.

Формула розрахунку позиції в рейтингу:


P - значення індексу продуктивності з "монітора продуктивності"
Q - кількість оброблюваних за одну секунду сторінок при запиті в декілька потоків (вкладка "Розширюваність" монітор ефективності)


Базовий рівень компетенції - «Сертифікований хостинг» - присвоюється тим партнерам, чиї тарифи хостингу відповідають всім необхідним мінімальним вимогам для встановлення та успішної роботи продуктів «Бітрікс24».