Кошик 0

Оберіть партнера компанії «Бітрікс24» Виберіть найважливий для вас критерій і ми запропонуємо список найбільш підходящих вам партнерів.
Наші партнери — це професійні веб-студії, системні інтегратори і інші компанії, які розробляють проекти на основі продуктів компаніі «Бітрікс24».

155 Знайдіть розробника сайту поруч з вами: Натисніть на цей блок, щоб обрати партнера у вашому місті.
Якщо місто визначилося неправильно або ви хочете порівняти розробників з різних міст, натисніть на Місто.
Україна
117 Інтернет-магазин Партнери з досвідом створення інтернет-магазинів на платформі «Бітрікс».
Зверніть увагу, що вибравши цей пункт, ви побачите список всіх партнерів, що мають досвід створення інтернет-магазинів. Якщо вам необхідно знайти розробника в вашому місті, ви в будь-який момент зможете змінити місто пошуку.
Партнери з досвідом проектування та розробки рішень для інтернет-комерції.
35 Бітрікс24 Партнери, які мають досвід і компетенціями щодо впровадження хмарної і версії коробочки (корпоративного порталу). Зверніться до них за консультацією щодо використання продукту або за пропозицією щодо впровадження. Консультації та послуги з впровадження хмарної та коробкової версії Бітрікс24
23 Великі впровадження Партнери, які мають досвід та можливості для створення великих, високонавантажених та соціально значущих проектів. Партнери з досвідом роботи над великими проектами
81 Моніторинг
якості впроваджень
У програмі «Моніторингу якості впроваджень» беруть участь партнери компанії «Бітрікс24», які системно працюють над якістю виконуваних проектів. Факт участі в програмі не гарантує якості всіх проектів розробника, але свідчить про роботу в цьому напрямку.
Партнери-учасники програми моніторингу якості
28 Золоті Золотий партнер — це вищий партнерський статус компанії «Бітрікс24». Статус отримують партнери, які мають великий досвід роботи з продуктами «Бітрикс» та «Бітрікс24». Для отримання статусу співробітники партнера проходять навчання та отримують сертифікати за нашими програмами. Золоті партнери, володарі вищого статусу партнерської програми
50 Композитний сайт Партнери, які мають компетенцію та досвід впровадження технології «Композитний сайт», що збільшує швидкість завантаження сайту в сотні разів. Партнери, які мають кваліфікацію по впровадженню технології пришвидшення сайту.
А также: Інтеграція з 1С, Хостинг-партнери, Системне адміністрування Великі корпоративні впровадження Бітрікс24,