Логотип
Клієнтам

Партнерська мережа «Бітрікс»

Понад 2 800 сертифікованих команд, що займаються розробкою і впровадженням

Партнерська програма «Бітрікс» об'єднує компанії, які займаються створенням, обслуговуванням, підтримкою інтернет-проектів, дистрибуцією ПО, надають послуги IT-консалтингу, хостингу.

Наші партнери — веб-студії, рекламні агентства, системні інтегратори, фрілансери: всі ті, хто розробляє інтернет-рішення.

Партнери пропонують великий набір послуг: аналіз вимог до веб-проєкту, підготовка технічного завдання, проєктування і розробка дизайну, функціоналу проекту, пошукове просування, реклама в інтернеті, технічна підтримка і т.д.

Статуси партнерів

Партнерська мережа компанії «Бітрікс» ділиться на статуси, згідно з рівнями сертифікації.


Золотий сертифікований партнер має величезний досвід у проєктуванні веб-проєктів, в тому числі складних програмних рішень на основі «Бітрікс: Управління сайтом». Співробітники компанії партнера успішно пройшли всі наявні навчальні курси, здали тести і отримали сертифікати фахівців. Золотий сертифікований партнер володіє великою кількістю великих і середніх проектів, розроблених на основі продукту.


Сертифікований партнер володіє достатнім досвідом у галузі розробки веб-проєктів для того, щоб надавати професійні послуги з розробки сайтів на основі «Бітрікс: Управління сайтом». Співробітники компанії партнера пройшли навчальні курси з налаштування та інтеграції продукту. Сертифікований партнер має достатню кількість проєктів, створених на основі «Бітрікс: Управління сайтом».


Бізнес-партнер надає або починає надавати послуги з розробки сайтів на базі «Бітрікс: Управління сайтом». Бізнес-партнер може також спеціалізуватися на онлайнової або офлайновой дистрибуції програмного забезпечення, надавати консультаційні послуги різним компаніям.

Компетенції партнерів

При виборі партнера звертайте увагу на отримані ним компетенції, що відповідають вашому проєкту. Це дозволить більш цілеспрямовано здійснювати підбір розробника.

Моніторинг якості впроваджень

У програмі «Моніторингу якості впроваджень» беруть участь партнери Бітрікс, які системно працюють над якістю виконуваних проєктів. Факт участі в програмі сам по собі не є гарантією якості, але свідчить про проведену роботу в цьому напрямку.

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Корпоративный портал

Компетенція «Коробкова версія»надається партнерам, які успішно впроваджують коробкову версію продукту «Бітрікс24».

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Бітрікс24

Компетенція «Бітрікс24» надається партнерам, які активно впроваджують хмарну версію продукту «Бітрікс24» і здійснюючих подальшу підтримку клієнтів.

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Інтернет-магазин і CRM

Компетенція «Інтернет-магазин + CRM»надається партнерам, починаючи зі статусу «Бізнес-Партнер», які успішно впроваджують коробкову версію сервісу Бітрікс24 і новий продукт Інтернет-магазин + CRM.

Подивитися партнерів з цією компетенцією

Інтеграція BAS

Компетенція «Інтеграція з BAS» надається партнерам, які успішно розробляють інтернет-проєкти, что включаються взаємодія або інтеграцію з програмними продуктами фірми BAS.

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Композитний сайт

Компетенція «Композитний сайт» надається партнерам, які успішно впроваджують технологію «Композитний сайт» в інтернет-проєкти на базі «Бітрікс: Управління сайтом».

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Системне адміністрування

Компетенція «Системне адміністрування і експлуатація» надається партнерам, які надають клієнтам послуги з системного адміністрування проєктів.

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Хостинг PHP

Компетенція «Хостинг PHP»надається партнерам,які надають послуги хостингу для проєктів, що працюють на PHP.

Подивитися партнерів з цією компетенцією
Великі корпоративні впровадження

Компетенція «Великі корпоративні впровадження»надається партнерам з досвідом розробкискладних і навантажених сайтів і інтернет-магазинів для великих корпоративних і державних замовників.

Подивитися партнерів з цієї компетенцією

Партнерська мережа «Бітрікс» включає більше 1 800 компаній і охоплює всі регіони країни, що дозволяє підібрати розробника в своєму місті. Процес вибору завжди індивідуальний і залежить від безлічі факторів, але є ряд рекомендацій, які допоможуть вам з вибором.

Вибравши партнерів із загального списку, ви отримаєте набір претендентів на виконання вашого проєкту. Тепер, щоб зробити остаточний вибір, бажано попередньо переговорити з представниками компаній, щоб з'ясувати у них особливості роботи з замовниками. Найпростіше вести переговори, вже детально обговорюючи ваш проєкт.

У цей момент серед іншого бажано з'ясувати у потенційного розробника наступне:

  • Зверніть увагу на компетенції партнера. Отримуючи різні компетенції, партнер конкретизує свій досвід, підтверджуючи свою спеціалізацію. Рекомендуємо звертатися до партнерів, які мають компетенцію в областях, що відповідають вашому проєкту.
  • Ознайомтеся з портфоліо: подивіться, які проєкти були виконані розробником, чи були проєкти з вашої сфери бізнесу або з суміжної. Також можна розпитати розробника про його вже виконані проєкти: які завдання ставилися, як вони були вирішені, з якими труднощами зіткнулися.
  • Ознайомтеся з комерційною пропозицією: важливо чітко представляти не тільки терміни і бюджет проєкту, але і його функціональність. Потрібно переконатися, що в зазначених рамках будуть виконані всі важливі роботи і розроблений саме той функціонал, заради якого і починається проєкт. Іноді також важливо розуміти, наскільки і від чого можуть змінюватися рамки проєкту.
  • Дізнайтеся, як розробник будує роботу з клієнтом: як аналізується завдання, як пишеться технічне завдання, як мінімізуються ризики, як будується план, який обсяг роботи вам потрібно буде виконати самостійно і т.д. Основне, що вам необхідно з'ясувати, якими діями і засобами партнер досягне вирішення вашого завдання.
  • Якщо вам необхідно розробити дизайн для сайту, зверніть увагу на дизайн вже виконаних проєктів і обов'язково треба запитати у розробника всі тонкощі взаємодії з замовником по розробці дизайну. Тобто що робить розробник для того, щоб зробити саме той дизайн, який вам потрібний.
  • Уточніть особливості підтримки розробленого проєкту.

Також зверніть увагу на статус партнера. Статус партнера багато в чому говорить про його досвіді, але, безумовно, впливає і на кінцеву вартість розробки інтернет-проєкту.

Нарешті, на остаточний вибір компанії, можливо, вплине наш рейтинговий список «Лідери продажів «Бітрікс» за підсумками року». Лідерами продажів, що увійшли до цього списку, стали найуспішніші компанії-партнери в минулому році.

На жаль, ми не можемо назвати навіть приблизно вартість тієї чи іншої послуги, оскільки це визначається кожним партнером індивідуально.

Зверніть увагу, що всі проєкти виконуються на основі продуктів «Бітрікс: Управління сайтом» і «Бітрікс: Корпоративний портал». У виборі потрібного товару і редакції вам також може допомогти партнер-розробник, так як володіє достатньою для цього кваліфікацією.