Логотип
Клієнтам

Як купити? Як отримати рахунок на оплату?

Всі програмні продукти «Бітрікс» купуються як і в будь-якому іншому інтернет-магазині: на нашому сайті у розділі «Купити».

Для покупки виберіть потрібний вам продукт, далі виберіть потрібну редакцію та натисніть кнопку «Купити» навпроти обраної ліцензії. Ліцензія буде поміщена у «Кошик», де ви можете змінити кількість (якщо це необхідно) і перейти до оформлення замовлення.

Замовлення оформляється в кілька кроків.  

Крок 1. Вибір способу оплати та заповнення платіжних реквізитів.
Для того, щоб отримати рахунок на оплату, виберіть Спосіб оплати» - «Оплата через банк», далі «Юридична особа» або «Індивідуальний підприємець», заповніть платіжні реквізити.  

Крок 2. Перевірка зазначених даних, прийняття Ліцензійної угоди.   

Крок 3. Система проінформує вас про створення замовлення та повідомить присвоєний йому номер. В залежності від обраного способу оплати натисніть «Оплатити замовлення» і слідуйте вказівкам системи або «Отримати рахунок для оплати» (рахунок буде сформований в окремому вікні, його можна роздрукувати і віддати на оплату) . 

Після підтвердження факту оплати на e-mail, вказаний при оформленні замовлення, буде відправлено лист з ліцензійним ключем, інструкцією по його активації та отримання дистрибутиву, або купоном та інструкцією по активації купона.  

Моментом оплати вважається надходження коштів Замовника на банківський рахунок «Бітрікс24».

Стежити за виконанням свого замовлення можна в персональному розділі сайту. Для входу в цей розділ необхідно ввести логін і пароль користувача, який оформив замовлення. Для відновлення паролю скористайтеся формою.