Логотип
Клієнтам

Не вдається активувати купон, що робити?

Якщо у вас виникає помилка активації купона, то причин може бути декілька:

1. Активність вашого ліцензійного ключа закінчилася, і ви намагаєтеся активувати (застосувати) купон:
  • на рішення з магазину готових рішень «Marketplace»
  • на додаткові сайти для вашої редакції
  • на перехід між редакціями
  • на збільшення місця в хмарі для резервного копіювання вашого сайту
  • на додавання користувачів до продукту «Бітрікс24» (коробкова версія).

Зверніть увагу, що активувати купон для неактивного ліцензійного ключа не можна.
Іншими словами, для того щоб ви змогли застосувати купон до вашої ліцензії, необхідно спочатку продовжити активність ліцензійного ключа.
Для продовження активності ліцензійного ключа ви можете використовувати сервіс підбору необхідного продовження.

2. Ваш ліцензійний ключ активний, але куплений купон вже застосований до вашої ліцензії.

У разі, коли ваш купон вже активований для ліцензійного ключа, і ви намагаєтеся повторно активувати його, і у вас з'явиться помилка активації купона.
Активовано купон, чи ні можна перевірити тут.
У формі необхідно буде ввести свій купон і символи з картинки.
Якщо купон вже був активований, то в результаті перевірки ви побачите, коли це сталося і для якого ліцензійного ключа.

3. Купон на продовження належить іншій редакції, відмінній від вашої.

Якщо ж при активації купона система пише, що купон належить іншій редакції, то вам необхідно звернутися у відділ продажів поштою sales@bitrix24.ua або через майстер створення звернень.

У зверненні обов'язково потрібно буде вказати ваш ліцензійний ключ (знайти його можна в розділі «Marketplace -> «Оновлення платформи» адміністративної частини вашого сайту) і купон, який ви намагаєтеся активувати.
У листі у відповідь ви отримаєте варіанти виходу зі ситуації, яка склалася.

4. Купон на пільгове продовження ліцензії не активується у термін, відведений на це.

Найпоширенішою причиною виникнення цієї помилки є недотримання правил купівлі та активації пільгового продовження – минуло більше 1 місяця з моменту закінчення активності ліцензійного ключа і для нього тепер підійде тільки стандартне продовження.

Варіанти дій:
  • Ви придбали купон на пільгове продовження ключа в той момент, коли ваш ліцензійний ключ був уже не активний і минуло більше місяця з моменту закінчення його активності – в цьому випадку вам потрібно буде придбати стандартне продовження для ліцензії, а купон пільгового продовження залишити для продовження на наступний рік і застосувати його вчасно.
  • Ви придбали купон на пільгове продовження ключа вчасно, але забули його активувати – в цьому випадку вам необхідно звернутися у відділ продажів поштою sales@bitrix24.ua або через майстер створення звернень.
5. Купон пільгового продовження ліцензії активується раніше покладеного часу активації.

Якщо ви придбали купон пільгового продовження заздалегідь, то активувати такий купон у строк не раніше, ніж за 1 місяць до дати закінчення активності ліцензійного ключа, ви не зможете.

При спробі активувати такий купон раніше обумовленого терміну, ви будете отримувати повідомлення, що продовження вам поки не потрібно. Купон пільгового продовження можна починати застосовувати за 1 місяць до закінчення ліцензії, не раніше.
При цьому ліцензійний ключ полдовжиться рівно на 1 рік з моменту закінчення активності ліцензійного ключа, а не з моменту застосування купона.

6. У вас не відображається розділ «Marketplace -> «Оновлення платформи» - «Активувати купон» в адміністративному розділі вашого сайту.

Якщо ви не можете знайти розділ «Marketplace -> «Оновлення платформи» в адміністративному розділі вашого сайту, то це означає, що ви не є головним адміністратором вашого сайту. Ваших прав доступу не достатньо для того, щоб активувати купон. Необхідні права є тільки у головного адміністратора. В даному випадку зверніться, будь ласка, до головного адміністратора вашого сайту для активації купона продовження.