Логотип
Клієнтам

Як протестувати можливості? Є демо-версія? Як отримати?

Перед придбанням продукту ви можете вивчити і протестувати можливості системи «Бітрікс». Для цього завантажте та встановіть демонстраційні (пробні) версії різних редакцій на локальному комп'ютері або на хостингу.

Завантажити демо-версію продукту потрібної редакції можна у відповідному розділі, вибравши продукт «Бітрікс», що зацікавив вас.

Якщо ви хочете встановити демо-версію на локальний комп'ютер, то вам будуть потрібні файли з розширенням .exe. Завантажити дистрибутив з таким розширенням можна, перейшовши на вкладку «Пробна версія».
Якщо ви хочете встановити демо-версію на хостинг або сервер, то вам будуть потрібні файли з розширенням .zip або .tar.gz. Завантажити дистрибутив з таким розширенням можна, перейшовши на вкладку «ZIP, TAR.GZ».

Повнофункціональні демонстраційні версії продуктів доступні безкоштовно і можуть бути використані протягом 30 днівПісля закінчення тестового періоду ви зможете придбати ліцензійний ключ і активувати його на вашій демо-версії, після чого продовжити роботу вже на повноцінній ліцензійній копії продукту.

Як активувати демо-версію ліцензійним ключем?

Що станеться, коли термін дії демо-версії закінчиться?
Після закінчення тестового періоду ваша копія програмного продукту буде заблокована, при цьому всі дані на сайті збережуться.
Для того щоб розблокувати вашу копію продукту «Бітрікс», перейдіть за посиланням «Реєстрація». У формі, що з'явилася, введіть адміністративний логін і пароль від сайту, а також придбаний ліцензійний ключ.

Як отримати демонстраційний ключ?