Логотип
Клієнтам

Як активувати демо-версію ліцензійним ключем?

Активувати демо-версію ліцензійним ключем, якщо період дії демо ще не закінчений і є можливість зайти в адміністративний розділ сайту, можна двома способами.  Для цього потрібно в адміністративному розділі вашого сайту (вашої встановленої копії продукту):
  1. відкрити розділ «Marketplace» - «Оновлення платформи» - натиснути кнопку «Ввести ліцензійний ключ»;
  2. ввести ліцензійний ключ на сторінці налаштувань головного модуля («Налаштування» - «Налаштування продукту» - «Налаштування модулів» - «Головний модуль») у вкладці «Система оновлень»  - поле «Ліцензійний ключ».
Після активації демо-версії необхідно провести реєстрацію вашої копії продукту.

Для цього потрібно:
  • перейти в розділ «Marketplace» > «Оновлення платформи» - натиснути на кнопку «Активувати ключ». Система запропонує вам заповнити реєстраційну форму, де потрібно вказати дані власника;
  • оновити систему SiteUpdate (якщо система запросить);
  • прийняти ліцензійну угоду;
  • натиснути на кнопку «Зареєструвати продукт»;
  • встановити нові оновлення (якщо система запросить).
Якщо на момент активації період дії демо-версії закінчився і адміністративний поділ вашого сайту заблоковано, то необхідно натиснути на вашому сайті посилання «Реєстрація» і ввести в формі, що з'явилася логін та пароль адміністратора, а також ліцензійний ключ.

Процес активації демо-версії ліцензійним ключем з наочним прикладом описаний в навчальному курсі «Реєстрація демо-версії комерційним ключем».