Логотип
Клієнтам

Як встановлюються оновлення?

Що таке оновлення і навіщо вони потрібні?
Оновлення – це поліпшення і доопрацювання програмних продуктів «Бітрікс», що випускаються нашою компанією а також зовсім нові функціональні можливості для них же.

Оновлення дозволяють:
  • автоматично отримувати зміни і доповнення, що містять нові можливості
  • завантажувати доповнення, що впливають на швидкодію системи;
  • завантажувати оновлення безпеки (вкрай необхідно для боротьби з новими видами потенційних загроз).
Список вже випущених оновлень для продуктів: Що станеться з сайтом, якщо не оновлювати продукт?
Ваш сайт буде працювати незалежно від того, доступні оновлення чи ні (тобто активна ваша ліцензія чи ні).
Ми рекомендуємо продовжувати ваш ліцензійний ключ, щоб отримувати нові можливості продукту і бути впевненим, що ваша система захищена.

Як придбати продовження, скільки коштує?
Продовження буває двох видів:

Пільгове продовження – можна застосувати (активувати) до ліцензійного ключа протягом місяця з моменту закінчення активності ключа або протягом місяця до моменту закінчення ключа.
Вартість пільгового продовження складає 22% від повної вартості ліцензії відповідної редакції (мається на увазі актуальна на момент придбання продовження вартість).
Пільгове продовження продовжує активність ключа на 1 рік з моменту закінчення його минулого періоду активності.

Стандартне продовження – можна застосувати (активувати) до ліцензійного ключа в будь-який момент, якщо з моменту закінчення активності ключа пройшло більше місяця.
При активації стандартного продовження вам стають доступні всі оновлення, які були випущені з моменту закінчення активності ключа і по теперішній час.
Вартість стандартного продовження складає 60% від повної вартості ліцензії відповідній редакції (мається на увазі актуальна на момент придбання продовження вартість).
Стандартне продовження продовжує активність ключа на 1 рік з моменту активації продовження.

Як купити?
Продовження можна придбати двома способами:

Якщо у вас є ліцензійний ключ, можна ввести його в спеціальну форму на нашому сайті: «Продовжити ліцензію» - у відповідь ви отримаєте повідомлення про те, яке продовження вам потрібно і його вартість. На тій же сторінці ви зможете відразу перейти до оформлення замовлення.
При надходженні платежу вам буде надіслано лист про те, що ваша ліцензія продовжена. Після цього вам необхідно буде зайти в адміністративний розділ вашого сайту: «Marketplace» > «Оновлення платформи» > вкладка «Встановлення оновлень» і встановити рекомендовані оновлення, якщо вони будуть запропоновані.

Якщо ви знаєте, яка у вас редакція продукту і термін активності ключа, то ви можете самостійно завести замовлення на потрібний продукт на нашому сайті http://www.bitrix.ua в розділі «Купити» > «Управління сайтом»/«Корпоративний портал» > вкладка «Продовження».
При надходженні платежу вам буде надіслано лист з купоном продовження, який потрібно буде застосувати (активувати) в адміністративному розділі вашого сайту: «Marketplace» > «Оновлення платформи» > вкладка «Активація купона».
Далі у вкладці «Встановлення оновлень» встановити рекомендовані оновлення, якщо вони будуть запропоновані.

Ліцензійний ключ продукту можна знайти в адміністративному розділі вашого сайту: «Marketplace» > «Оновлення платформи» > поле «Ліцензійний ключ».

В якому вигляді поставляється продовження і як застосувати?
Продовження поставляється у вигляді одноразового купона (символьний рядок), який необхідно застосувати (активувати) в адміністративному розділі вашого сайту: «Marketplace» > «Оновлення платформи» - вкладка «Активація купона».