Логотип
Клієнтам

Як відновити доступ до сайту www.bitrix.ua?

Якщо у вас не виходить авторизуватися на сайті www.bitrix.ua під своїм логіном і паролем (наприклад, ви забули пароль), то вам необхідно буде пройти процедуру відновлення пароля. Для цього натисніть на посилання «Забули пароль?» в поле авторизації.

У формі відновлення паролю введіть свій логін і/або email. Якщо ви вказали email, то на цей email прийде контрольний рядок для відновлення (посилання), по якому потрібно перейти і вказати новий пароль. Якщо ви ввели у формі відновлення пароля тільки логін – лист з контрольним рядком буде автоматично надіслано на ту електронну адресу, яка була «прив'язана» до цього логіну при реєстрації на сайтіwww.bitrix.ua.

Можливі проблеми при відновленні пароля та їх вирішення.

При переході по контрольному рядку ви отримуєте повідомлення «Невірне контрольне слово» - це може відбуватися з 2-х причин:
  • ваш поштовий клієнт «обриває» контрольний рядок – у цьому випадку скопіюйте з листа контрольний рядок (Ctrl+C) і введіть вручну (Ctrl+V) в адресному рядку вашого браузера; 
  • у формі відновлення пароля ви натиснули на кнопку «Вислати контрольний рядок» другий раз, не дочекавшись листа з контрольним рядком після першого запиту – справа в тому, що контрольний рядок одноразовий, і, при повторному запиті, рядок, відправлений першим, вже не спрацює. Іншими словами, якщо ви скористаєтеся рядком, що першим прийшов на вашу пошту, виникне зазначена помилка. Щоб уникнути цієї проблеми, виконайте запит на контрольний рядок один раз і дочекайтеся доставки листа з контрольним рядком на вашу пошту.
Контрольний рядок не приходить – іноді листи, відправлені з сайту www.bitrix.ua, можуть потрапляти в так звану небажану пошту. Будь ласка, перевірте папку «Спам» або «Небажана пошта» у вашій поштовій програмі - ймовірно, там лист.

У вас немає доступу до поштової скриньки, на яку має прийти контрольний рядок – у даному випадку, на жаль, немає можливості відновлення пароля. Ви можете зареєструватися на сайті www.bitrix.ua заново.