Логотип
Клієнтам

Як вибрати редакцію «Бітрікс: Управління сайтом», яка мені підійде?

Програмний продукт «Бітрікс: Управління сайтом» включає шість редакцій, що розрізняються за функціональними можливостями: від управління контентом сайту до створення портальних інтернет-рішень для електронної торгівлі. Редакції відрізняються кількістю модулів і додатковими опціями.

За посиланням ви можете подивитися зручну таблицю порівняння редакцій, в якій галочками зазначено у якій редакції який модуль присутній.

Зверніть увагу на посилання «Порівняти можливості» навпроти напису «Інтернет магазин». Натиснувши її, ви побачите різницю між «Базовим» та «Розширеним» модулем «Інтернет-магазину».

Трохи про кожну редакції:

Редакція «Перший сайт» дозволяє почати свій бізнес в онлайні: створити інтернет-представництво, сайт-візитівку або інший невеликий «легкий» сайт з мінімальним навантаженням на хостинг. Редакція «Перший сайт» дозволяє створити один сайт, що включає не більше 2-х інформаційних блоків, що містять не більше 2-х властивостей (детальніше – посилання на опис редакції). Для управління веб-проектом можна зареєструвати не більше 2 користувачів (наприклад, адміністратора та редактора сайту). Дана редакція продається тільки через партнерів «Бітрікс24».

«Старт» дозволяє професійно створювати сторінки і розділи, публікувати новини, статті, каталоги, розподіляти права доступу до сайту. Це не означає, що «Старт» підходить тільки для простих інтернет-проектів. Деякі наші клієнти, за допомогою партнерів, реалізовували на даній редакції невеликі інтернет-магазини.

«Стандарт» дозволяє створювати інтерактивні сайти, функціонал яких дозволяє спілкуватися з відвідувачами в форумах і блогах, проводити опитування, організовувати спільноти, фотогалереї, відправляти розсилки передплатникам.

«Експерт» - технологічна основа для розробки інформаційного порталу зі своєю соціальною мережею і спільнотами. Ліцензія містить у собі інструменти для аналітики відвідувань вашого сайту, e-mail маркетингу, управління рекламними компаніями з показом баннерів на вашому сайті, технічною підтримкою ваших клієнтів.

«Малий бізнес» містить у собі базовий модуль «Інтернет магазину». Дозволяє розміщувати будь-яку кількість товарів в каталозі, управляти замовленнями, знижками, доставкою, а також інтегрувати магазин з «1С».

Бізнес - це вже більше, ніж інтернет-магазин. Дозволяє управляти продажами товарів, послуг, електронного контенту, автоматизувати обробку замовлень, інтегрувати магазин з «1С», підтримувати партнерські мережі, оцінювати витрати на рекламу, створювати спільноти. На відміну від «Малого бізнесу» редакція «Бізнес» дозволяє вести прайс-лист з багатьма колонками, підтримує роботу з декількома складами, дає можливість використовувати набори та комплекти товарів, а також заводити накопичувальні знижки.

«Бітрікс: Enterprise» – платформа для створення великих онлайн-проектів. Призначена для компаній, готових максимально використовувати потенціал свого бізнесу в електронній комерції. Включає розширений набір функціональних можливостей, неймовірну гнучкість і масштабованість, а також розширену підтримку компанією «Бітрікс24».

Якщо ви сумніваєтеся в тому, яку редакцію вам вибрати – звертайтесь до наших партнерів. Вони завжди будуть раді допомогти вам зробити правильний вибір. Звернутися до партнерів «Бітрікс24» ви можете:
  • Вибрати партнера самостійно зі списку. Список партнерів представлений на нашому сайті (ви можете вибрати партнера у своєму регіоні).
  • Залишити заявку на створення сайту на нашому сайті (серед тих, хто відгукнеться на вашу заявку, ви зможете вибрати компанію-партнера, яка запропонувала найбільш цікавий для вас варіант вирішення ваших завдань)