Логотип
Клієнтам

Чи є у «Бітрікс» абонентська плата?

Абонентської плати немає.

Протягом року після придбання програмного продукту «Бітрікс» ви можете безкоштовно завантажувати та встановлювати всі оновлення, які вийшли для вашої редакції.

Через рік, якщо ви захочете і надалі отримувати оновлення для вашої копії програмного продукту «Бітрікс», вам потрібно буде придбати продовження активності ліцензії.

Протягом одного місяця з моменту завершення строку активності оновлень ви можете придбати та активувати продовження за пільговим варіантом за 22% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду.

Незалежно від дати закінчення активності оновлень (якщо пройшло більше одного місяця) ви можете придбати продовження по стандартному варіанту за 60% від ціни вашої редакції. Термін активності оновлень продовжується з моменту активації продовження рівно на один рік. Ви отримуєте можливість завантажити і встановити всі зміни й оновлення, які вийшли за весь попередній період, поки ви не користувалися оновленнями і ще протягом повного року з моменту покупки завантажувати оновлення.

Якщо ж ви вирішите не продовжувати активність ліцензії (термін отримання оновлень ще на 1 рік), то на роботі сайту це ніяк не відіб'ється. Ви зможете використовувати ту версію продукту, яка у вас буде на момент закінчення строку дії ліцензії. У цьому випадку, у вас не буде доступу до встановлення модулів з каталогу готових рішень (Marketplace), доступ до хмарних сервісів «Бітрікс» (CDN, Хмарне резервне копіювання, інспектор сайту тощо), а також доступу до пріоритетної технічної підтримки (власникам активної ліцензії допомога надається протягом максимум 6 робочих годин, власникам неактивної ліцензії – протягом 24 робочих годин).