Логотип
Клієнтам

Як купити продовження? Як застосувати?

Ви можете скористатися авто-продовженням або вибрати ручної спосіб продовження.

Для того, щоб скористатися авто-продовженням вам потрібно перейти за адресою і ввести свій ліцензійний ключ, система підбере відповідне для вашої редакції продовження і автоматично застосує його для вашої ліцензії після оформлення і оплати замовлення.

Впевнитися, що продовження застосувалося, ви можете на нашому сайті

Також, в адміністративній частині вашого сайту/порталу у розділі «Marketplace -> «Оновлення платформи» можна подивитися дату, до якої доступні оновлення.

Для того, щоб застосувати продовження вручну, на нашому сайті в розділі «Купити» виберіть потрібний продукт і на сторінці, що завантажиться, перейдіть у вкладку «Продовження». Там ви зможете вибрати необхідний тип продовження та оформити замовлення. Після оплати замовлення вам на електронну пошту буде надіслано купон (символьний рядок, який потрібно буде активувати вручну в адміністративній частині вашого сайту/порталу у розділі «Marketplace -> «Оновлення платформи» у вкладці «Активація купона» (вставити рядок з купоном в єдине призначене для цього поле і натиснути кнопку «активувати купон»).

Якщо все виконано вірно, то на тій же сторінці, ви побачите повідомлення про успішну активацію.