Логотип
Клієнтам

Чому не оформляються акти/рахунки-фактури при придбанні ліцензії?

Акти

Порядок передачі прав на використання програм для ЕОМ у рамках ліцензійного договору, що укладається у формі оферти, визначається пунктом 7 Рахунку-оферти (Ліцензійного договору), далі - оферта.

Права вважаються переданими з моменту укладення договору. Договір вважається укладеним у момент повної оплати рахунка, тобто шляхом належного акцепту оферти. Ніякі спеціальні документи (акти тощо) для підтвердження факту передачі прав умовами угоди не потрібні та не оформляються.

Підтвердженням правомірності використання ПЗ і підтвердженням витрат Ліцензіата є у відповідності з п. 7 оферти комплект документів, що включає в себе саму оферту, платіжні документи про оплату рахунку та ліцензію.

Таким чином, між клієнтом і «Бітрікс24»  діючими умовами оферти передбачений особливий порядок передачі прав та порядок оформлення документів, які фіксують в тому числі суму ліцензійної винагороди, яка не потребує оформлення актів.

У зв'язку з викладеним, вимоги про оформлення актів на суму ліцензійного винагороди не йдуть ні з чинного законодавства, ні з оферти.

Фінансові документи, які будуть відправлені вам:
  • оригінал рахунку-оферти;
  • ліцензія. 
Примітка: рахунки-фактури і акти подаються при придбанні:
  • карт зв'язку для «Бітрікс24»
  • квоти дискового простору;
  • при оплаті участі в конференціях або онлайн-курсах.