Логотип
Клієнтам

Чи можна придбати ліцензію у партнерів? Які переваги?

Так, ви можете придбати ліцензію у компанії - партнера.
 
  При зверненні до партнера ви можете не тільки придбати ліцензію, а й отримати консультації по продуктам «Бітрікс», допомогу при виборі редакції, а також в разі необхідності замовити розробку сайту (або доопрацювання функціоналу системи «Бітрікс» для вирішення ваших приватних завдань).

Компанія «Бітрікс» не надає послуги з розробки, впровадження або просування сайтів.

На відміну від придбання ліцензії безпосередньо у «Бітрікс24», компанія-партнер може надати вам інший комплект документів для придбання (наприклад, двосторонньо підписаний договір), або надати деякі додаткові послуги.

Вартість ліцензії при цьому для вас не збільшується - вона буде така ж, як на сайті www.bitrix.ua.

Вибрати партнера ви можете:
  • Зі списку на нашому сайті. У партнерській картці ви можете ознайомитися з проектами, які були реалізовані компанією, в списку ви можете налаштувати фільтрацію по місту, по типам реалізованих проектів (інтернет-магазини, корпоративні портали), або по наявності тих чи інших компетенцій (наприклад, «Інтеграція з 1С », що корисно при виборі розробника інтернет-магазину). 
  • Залишити заявку на нашому сайті, яку побачать наші партнери і направлять вам свої пропозиції - ви зможете вибрати найбільш цікаву для вас пропозицію і зв'язатися з партнером для уточнення деталей проекту.