Логотип
Клієнтам

Обов'язково платити за оновлення кожен рік? Якщо я не буду платити за них, мій сайт буде працювати?

Платити за оновлення не обов'язково, проте ми все ж рекомендуємо щорічно купувати продовження для вашої ліцензії. При активній ліцензії ви будете мати можливість отримання оновлень і нових версій продукту; оновлення системи безпеки; доступ до розділу «Marketplace» і роботі хмарних сервісів: CDN, Інспектор сайтів, Хмарний бекап; а також право користуватися пріоритетною (до 6 робочих годин) техпідтримкою.

Крім цього, щорічне продовження набагато вигідніше: по закінченні активності ліцензії користувач має можливість придбати продовження ліцензії на пільгових умовах (за зниженою ціною). Вартість продовження ліцензії становить 22% від звичайної вартості ліцензії (пільгове продовження), якщо купівля та активація здійснюються не пізніше 30 днів з моменту закінчення активності ліцензії, і 60% - після цього періоду (стандартне продовження).

Якщо ви вирішите не купувати продовження, то ваш сайт буде продовжувати працювати в незалежності від того, доступні оновлення чи ні. Ви зможете використовувати ту версію продукту, яка буде у вас на момент завершення активності вашої ліцензії.